Vinkkaa tuotetta kavereillesi:
Mark Ronson - Version
Hinta
€ 9,49
Tilattu etävarastosta
Arvioitu toimitus ti 11. - 18. elo
Saat ilmoituksen artistin Mark Ronson uusista julkaisuista
Lisää iMusic-toivelistallesi
tai
Mark Ronson - Version
Mark Ronson
Version is an album by Mark Ronson, released in 2014. The album is a pop CD.
FT. AMY WINEHOUSE/ROBBIE WILLIAMS/KASABIAN A. O.
Kappalelista
-
- God Put a Smile Upon Your Face
- Oh My God
- Stop Me
- Toxic (Version Revisited)
- Valerie (Version Revisited)
- Apply Some Pressure
- Inversion
- Pretty Green
- Just
- Amy
- The Only One I Know
- Diversion
- Lsf (Version Revisited)
- Outversion
Lisää tuotteita Mark Ronson
Näytä kaikkiLisää samalta julkaisijalta
Muutkin ovat ostaneet
Katso kaikki joka sisältää Mark Ronson ( Esim. CD , LP , 12" , SCD Ja Paperback Book )